Ana Sayfa Farkli Tombala Oyunları

Betsson (Bets10) Nasıl Tombala Oynarım?

>> Betsson Bingo'da Oynamak Icin Tıklayın <<

Başlangıç

Hesap Açın Bir hesap açmak için Betsson ana sayfasının veya Tombala lobisinin sağ üst köşesinde yer alan "Hesap Açın" ifadesine tılayarak açılacak olan formu doldurun.

Bir Tombala Oyunu Seçin Tombala oyunlarını, Tombala lobisinin orta bölümünde bulacaksınız. Oynamak istediğiniz oyunu seçin ve oynamaya başlayın!

Tüm tombala oyunları hakkında detaylı bilgi için tıklayın!

Paranızı Yatırın Betsson hesabınıza kolaylıkla para yatırabilirsiniz. “Hesabım / Para Yatırma” bölümündeki çeşitli para yatırma seçeneklerinden biri ile paranızı yatırabilirsiniz.

>> Betsson Bingo'da Oynamak Icin Tıklayın <<

Tombala Oyunlarımız!

Betsson Tombala birçok farklı rombala oyununu bir arada sunar!
75 toplu tombala, 1 ile 5 çinko arasında değişen kartları ile Multi Tombala, Pattern Tombala veya Klasik Tombala şeklinde oynanır. 90 toplu tombala ise, geleneksel tombala oyunu gibidir ve ayrıca bedava bir tombala (Beleş Tombala) oyununu da sunar! Bunların yanında kendi başınıza oynayabileceğiniz tekli oyunlarımız da var.
Tombala lobimizde 75 toplu ve 90 toplu olmak üzere 2 tombala odası bulunmaktadır. Her iki odanın da önceden belirlenmiş bir oyun takvimi vardır.

90 Toplu Oda
90 toplu oyun odasında, her oyun bitiminde farklı bir oyun başlar. Arasından seçim yapabileceğiniz birçok farklı oyun var! Oyun takviminde hangi zaman aralığında hangi oyunların oynandığını görebilirsiniz.
T90 toplu oda haftanın 7 günü, 24 saat boyunca açıktır.

75 Toplu Oda
75 toplu oyun odasında aynı oyun, bir saat boyunca oynanır ve her saat başında bu oyun yerini başka bir oyuna bırakır. Hangi oyunun tam olarak ne zaman oynandığını görmek için, sağ tarafta bulunan ‘Takvim’ bölümünde görebilirsiniz.
75 toplu oda her gün 01:00 ile 13:00 arasında açıktır.

Jackpotlar
Tombala bölümünde kazanabileceğiniz biri 75 toplu, diğeri ise 90 toplu oyun odasındaolmak üzere iki adet jackpotumuz vardır.

Her iki odadaki tüm oyunlar, jackpotun yükselmesine katkıda bulunur. Her iki jackpotun da birer başlangıç miktarı vardır. Yani Betsson Tombala, jackpotlara bir başlangıç miktarı koyarak, en başından itibaren jackpotların cazip olmasına imkan tanır. Jackpot, bir oyuncu tarafından kazanıldıktan sonraki her sefer başlangıç miktarından yeniden yükselmeye başlar başlar.

90 toplu oda jackpotu başlangıç miktarı: 4200 TL

75 toplu oda jackpotu başlangıç miktarı: 1700 TL

Ekstra Ödüller
Jackpotların yanında bazı tombala oyunlarında ekstra ödüller de kazanabilirsiniz. Bu ödüller nakit ödüller olabileceği gibi, ürün veya seyahat ödülleri de olabilmektedir. Bu ekstra ödülleri kazanmak, daha fazla numara çekilişi ile kazanıldığından, jackpot kazanmaktan daha kolaydır.

Farklı oyunlarımızda toplam 13 farklı ödülümüz bulunmaktadır! Hangi oyunlarımızda ne gibi ödüller olduğunu ve bu ödüller hakkında detaylı bilgiyi ‘Tombala Oyunlarımız’ bölümünde görebilirsiniz.

>> Betsson Tombala'da Oynamak Icin Tıklayın <<

Nasıl Chat Yaparım?

Chat odaları arasından birini seçin
Tombala oynadığınız sırada, diğer tüm oyunlarda neler yaşandığını merak ediyorsanız, bu diğer chat odalarına geçiş yapabilirsiniz. Chat ekranının üzerindeki “Chat Odası” ifadesine tıklayın ve katılmak istediğiniz chat odasını seçin. Böylelikle oyun değiştirmeden diğer oyunlarda neler yaşandığından haberdar olacaksınız.

Online
Oyun oynadığınız sırada istediğiniz zaman bu seçeneğe tıklayarak kaç arkadaşınızın ve hangi arkadaşlarınızın online olduğunu görebilirsiniz.

Arkadaşlarım
Bu butona tıklayarak, daha önce eklemiş olduğunuz arkadaşlarınızın tümünü görebilirsiniz.